Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie liderów Razem w misji

21 czerwca ; 2:30 pm 23 czerwca ; 3:00 pm

Sekretariat Współpracy w Misji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów serdecznie zaprasza na IV Ogólnopolskie spotkanie dla redemptorystów i świeckich współpracowników w misji w dniach 21- 23 czerwca 2024 w Toruniu (ul. św. Józefa 23/35).

Temat rekolekcji to „Wezwani do misji”.

Rekolekcje przeznaczone są dla redemptorystów i świeckich liderów zaangażowanych w stowarzyszenia, ruchy, grupy działające przy parafiach, sanktuariach, domach zakonnych oraz domach rekolekcyjnych prowadzonych przez redemptorystów Prowincji Warszawskiej. Zapraszamy osoby zaangażowane w Szkoły Nowej Ewangelizacji, Ruch Kościoła Domowego, grupy biblijne i modlitewne, kręgi rodzin, przedstawicieli kół różańcowych, liderów duszpasterstw akademickich i postakademickich.

Zaproszenie kierujemy do redemptorystów oraz świeckich liderów, współpracowników w misji, których celem jest głoszenie Dobrej Nowiny najbardziej ubogim i opuszczonym.

Naszym zamiarem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, modlitwy, dzielenia się doświadczeniem, prezentacji wizji Zgromadzenia Redemptorystów dotyczącej współpracy ze świeckimi. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany czwarty rok formacji „Razem w misji” oraz formacja dla animatorów.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy do dnia 1 czerwca 2024.

Miejsce: Dom Pielgrzyma, Toruń, ul. św. Józefa 23.

Data:  21-23 czerwca 2024

Koszt spotkania: 280 zł – zamieszkanie, wyżywienie, przerwy kawowe, koszty organizacji. Pokoje 2-3 osobowe.

80 zł – obiad i kolacja w sobotę, przerwy kawowe, koszty organizacji.

Jeżeli checz się zapisać napisz do nas e-mail: kontakt@razemwmisji.pl

Sekretarat Współpracy w Misji

Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Zamoyskiego 56
Kraków, Małopokskie 30-523 Poland
+ Google Map