Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie liderów Razem w misji

24 czerwca ; 2:30 pm 26 czerwca ; 3:00 pm

Spotkanie liderów Razem w misji

Sekretariat Współpracy w Misji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów serdecznie zaprasza na II Ogólnopolskie spotkanie dla redemptorystów i świeckich współpracowników w misji w dniach 24- 26 czerwca 2022 w Krakowie (ul. Zamoyskiego 56).

Rekolekcje przeznaczone są dla redemptorystów i świeckich liderów zaangażowanych w stowarzyszenia, ruchy, grupy działające przy parafiach, sanktuariach, domach zakonnych oraz domach rekolekcyjnych prowadzonych przez redemptorystów Prowincji Warszawskiej. Zapraszamy osoby zaangażowane w Szkoły Nowej Ewangelizacji, Ruch Kościoła Domowego, grupy biblijne i modlitewne, kręgi rodzin, przedstawicieli kół różańcowych, liderów duszpasterstw akademickich i postakademickich.

Zaproszenie kierujemy do redemptorystów oraz świeckich liderów, współpracowników w misji, których celem jest głoszenie Dobrej Nowiny najbardziej ubogim i opuszczonym.

Naszym zamiarem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, modlitwy, dzielenia się doświadczeniem, prezentacji wizji Zgromadzenia Redemptorystów dotyczącej współpracy ze świeckimi. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany trzeci rok formacji „Razem w misji” oraz formacja dla animatorów.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy do dnia 14 czerwca 2021.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
Kraków, ul. Zamoyskiego 56.

Data:  24-26 czerwca 2022

Miejsce spotkania: Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Zamoyskiego 56, Kraków.

Koszt spotkania: 220 zł – zamieszkanie, wyżywienie, przerwy kawowe, koszty organizacji; 90 zł – obiad i kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, przerwy kawowe, koszty organizacji; 70 zł – obiad i kolacja w sobotę, przerwy kawowe, koszty organizacji.

Jeżeli checz się zapisać napisz do nas e-mail: kontakt@razemwmisji.pl

Sekretarat Współpracy w Misji

Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Zamoyskiego 56
Kraków, Małopokskie 30-523 Poland
+ Google Map