Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie liderów Razem w misji

27 czerwca, 2021 ; 2:30 pm 3:00 pm

Sekretariat Współpracy w Misji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów serdecznie zaprasza na Ogólnopolskie spotkanie dla redemptorystów i świeckich współpracowników w misji w dniach 25- 27 czerwca 2021 w Krakowie (ul. Zamoyskiego 56).

Rekolekcje przeznaczone są dla redemptorystów i świeckich liderów zaangażowanych w stowarzyszenia, ruchy, grupy działające przy parafiach, sanktuariach, domach zakonnych oraz domach rekolekcyjnych prowadzonych przez redemptorystów Prowincji Warszawskiej. Zapraszamy osoby zaangażowane w Szkoły Nowej Ewangelizacji, Ruch Kościoła Domowego, grupy biblijne i modlitewne, kręgi rodzin, przedstawicieli kół różańcowych, liderów duszpasterstw akademickich i postakademickich.

Zaproszenie kierujemy do redemptorystów oraz świeckich liderów, współpracowników w misji, których celem jest głoszenie Dobrej Nowiny najbardziej ubogim i opuszczonym.

Naszym zamiarem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, modlitwy, dzielenia się doświadczeniem, prezentacji wizji Zgromadzenia Redemptorystów dotyczącej współpracy ze świeckimi. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany drugi rok formacji „Razem w misji” oraz formacja dla animatorów.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy do dnia 14 czerwca 2021.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
Kraków, ul. Zamoyskiego 56.

Data:  25-27 czerwca 2021

Koszt rekolekcji: 170 zł (zamieszkanie); 60 zł (osoby dochodzące: obiad + kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, przerwy kawowe)

Jeżeli checz się zapisać napisz do nas e-mail: kontakt@razemwmisji.pl

Sekretarat Współpracy w Misji